Fakturoid pro Wix

Rozšíření webového systému WiX o fakturaci na Fakturoidu

Propojení eshopu na platformě WiX pro Fakturoid.

Fakturoid nabízí chytřejší zvládání fakturace pro podnikatele a firmy. Fakturace, evidence nákladů, automatizace upomínek a párování plateb, ale i statistiky a komunikaci s účetní.Automatické vytváření faktur z eshopu WiX

Po zaplacení objednávky se přesunou data z WiXu do vašeho účtu na Fakturoidu, kde se vytvoří faktura podle vašeho nastavení na Fakturoidu. Dále s ní lze pracovat stejným způsobem jako s jakoukoliv jinou na systému Fakturoid.

Cena

2000 Kč

Automatické aktualizace

Po šest měsíců od nasazení je zdarma poskytován garantovaný servis k propojení. Po tomto období je možno si službu objednat za paušál 200 Kč měsíčně.

Po dobu zaplaceného paušálu získáváte podporu uvedené funkčnosti a automatické rozšiřování o nové funkce či vylepšení, která můžete navrhnout i vy. Zároveň se poskytují případné nutné aktualizace, např. v případě změn na straně WiXu anebo Fakturoidu.

Jak postupovat v případě zájmu

Nasazení trvá dle vytíženosti 2-3 pracovní dny a obnáší zpřístupnění eshopu speciálnímu uživateli, přes kterého se přidají nutné prvky na stránky webu a do jeho serverové části. Dále je nutno přidat uživatele do oprávněných na Fakturoidu ("účetní"). Taktéž je potřeba Fakturoid nastavit na jednoduchou číselnou řadu (např. 10001).

Historie aktualizací

  • 09/2023 - oprava osobního odběru
  • 06/2023 - podpora osobního odběru
  • 12/2022 - doplnění vlastností produktu do faktury, korektní uvedení typu platby
  • 11/2022 - možnost vytváření faktury při vytvoření objednávky / při zaplacení, označování faktury za zaplacenou
  • 10/2022 - úvodní verze

Další moduly: Zásilkovna pro WiX, Sklik pro WiX, Heureka pro WiX


Službu provozuje Mgr. Hynek Šťavík, full stack programátor od roku 2002. IČO: 73351695