Sklik pro Wix

Zprovoznění retargetingových kódů Sklik na systému WiX

Rozjetí Sklik kódů pro retargeting na platformě WiX.

Sklik retargeting je funkce systému Sklik určená k opětovnému oslovení potenciálních zákazníků, kteří váš e-shop už navštívili, pomocí vaší reklamy. Jde o návštěvníky, kteří na vašem webu už byli, ale neuskutečnili žádný nákup nebo nákup nedokončili. Případně už něco koupili a vy jim chcete nabídnout související zboží. Můžete také vybízet k opětovnému nákupu.

Pro použití tohoto systému musíte na své stránky umístít retargetingový kód Sklik, který návštěvníka sleduje a reportuje jeho průchod webem, případně oznamuje i úspěšné nákupy.

Sklik na WiXu

WiX má specifický způsob, jakým se stránky vytvářejí, a i když má k dispozici sekci po umístění podobných kódů, specificky tento kód je bohužel při vložení bězným způsobem nefunkční. Pokud vaše snaha o zprovoznění selhala, ozvěte se a upravený kód ve funkčním stavu na váš e-shop na WiXu nasadím.

Cena

2000 Kč

Jak postupovat v případě zájmu

Nasazení trvá dle vytíženosti 2-3 pracovní dny a obnáší zpřístupnění eshopu speciálnímu uživateli, přes kterého se nástavba na web přidá. Z vaší strany bude nutné dodat kus kódu, který vám Sklik nabídl pro nasazení (a který sám o sobě na WiXu nefunguje).


Další moduly: Zásilkovna pro WiX, Fakturoid pro WiX, Heureka pro WiX

Službu provozuje Mgr. Hynek Šťavík, full stack programátor od roku 2002. IČO: 73351695